Yusuf Güney’in astral seyahat açıklamaları gündem olmuştu! ‘Bir süredir dünyada yoktum’

Rafet El Roman’la 2008 yılında düet yaptığı ‘Aşk-ı Virane’ parçası ile müzik hayatına adıu atan Yusuf Güney, 2021’de katıldığı programda çok konuşulan açıklamalarda bulunmuştu.

“ASTRAL SEYAHATLE UZAYA GİTTİM”

“Uzaya gitme hayalleriniz var mı?” sorusuna Güney, “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre astral seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım” cevabını vermişti.

“NASA BİRÇOK BİLGİYİ BENDEN SONRA AÇIKLIYOR”

İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı. Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor.

“UZAYLILARLA İLGİLİ ÇOK ACAYİP ŞEYLER YAŞAYACAĞIZ”

NASA’nın paylaştığı ve kısa sürede sosyal medyada gündem olan UFO görüntüleri hakkında ise Güney, “Dünyaya geleceklerini söyledim. Yavaş yavaş varlığına inanacağız. Bir de gerçekleri değil, sahteleri gönderip duruyorlar buraya. 2024 ve 2025 yıllarında çok acayip şeyler yaşayacağız. 2030’dan sonra uzaylılarla ilgili çok acayip şeyler yaşayacağız. Sahte bir savaş bile olacak bence. Olaylar yaşanınca tekrar konuşalım” demişti.

“DÜNYEVİ İŞLERE ZAMAN AYIRACAĞIM”

Müzik dünyasının yetenekli ismi Yusuf Güney, gençlik şenliği kapsamında Babaeski’de sahneye çıktı. On Binlerce kişinin izlediği konser öncesi açıklamalar yapan Yusuf Güney, bir süredir gündeme geldiği astral seyahat haberlerine gönderme yaparak, “Yeni projelerim geliyor. Bir süredir dünyada yoktum, geri döndüm. Manevi tarafıma yönelmiştim ama artık dünyevi işlere de zaman ayıracağım. Sevdiklerime yeni şarkılar sunmak istiyorum” dedi.

“ALLAH’A SIĞININ”

Yusuf Güney’e Gündüz Onat Festival alanını dolduran seyirciler eşlik ederken Babaeski Belediye Başkanı Dr. Fırat Yayla sahnede Yusuf Güney’e plaket sundu. Başkanın ricasını kırmayan Yusuf Güney taklitleriyle izleyenleri güldürdü. Kendisini izlemeye gelen gençlere önemli mesajlar da veren Yusuf Güney, “Sizlerden ricam uyanık olun. Aradan tüm aracıları kaldırıp Allah’a sığının” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir