Fatih Tekke: Hedefimiz ligde kalmaktı!

Trendyol Süper Lig’in son haftasında Antalyaspor ile puanları paylaşan Alanyaspor’da teknik direktör Fatih Tekke açıklamalarda bulundu.

Müsabakayı değerlendiren Fatih Tekke, “Sezonun son maçı, derbi. Üstün oynadığımız, hak ettiğimiz fakat yine çok kolay harcadığımız pozisyonların olduğu bir maç. Oyuncularımı tüm sezon boyu gösterdikleri performanstan, antrenmanı iyi yapabilme yeteneklerini geliştirdiğimiz için ve buna da karşılık verdikleri için tebrik ederim. Organizasyonda planlı ve 90 dakika boyunca bu çok zordur. Söylenilen hemen hemen her şeyi yapmaya çalışan ekip grubumuzu tebrik ediyorum. Tabii çok zor ve sıkıntılı anlarımız oldu fakat bunu hep beraber camia olarak aştık. Çok daha fazla puan toplayabildik ama hedefimiz ligde kalmaktı. Bu bütün herkesin beklentisiydi. Belki biz geldiğimizde kötü başlamıştık doğal olarak. Fakat bunu lig bitmeden 5-6 hafta önce garantiledik. Sonrasında verdiğimiz mücadele oyun anlamında ülke futboluna, kamuoyuna ilgilenenler için, bu işe kafa yoranlar için formasyonların, takımın geldiği noktayı görebilmeleri açısından bence çok özel bir örnektir. O yüzden oyuncularımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

Çok güzel bir sezonun bittiğini ifade eden Fatih Tekke, “Bize 7/24 hizmet eden arkadaşlarımız, aşçılar, bekçiler, saha görevlilerine, tüm hepsine şükranlarımı sunuyorum. Çok güzel bir sezon bitti bizim için. Seneye bakalım nasip. Bizim için de ekibim için de Alanyaspor için de her şeyin hayırlısı olsun. Tekrar oyuncularıma teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir